O mnie

O mnie

Jestem fotografem i makijażystką. Wykonuję sesje kobiece, brzuszkowe, na wieczorach panieńskich jak i rodzinne. Zdjęcia wykonuję w studio mieszczącym się w Gdyni, ul. Starowiejska 26/4 i w plenerach trójmiejskich. Uwielbiam zdjęcia oddające klimat danej chwili.

Fotografia zaszczepiła we mnie miłość do makijażu. Początkowo fotografowałam tylko kobiety i od wtedy zauważyłam, że makijaż na sesjach zdjęciowych stanowi bardzo ważny element całej stylizacji. Postanowiłam połączyć te 2 pasje i zamienić je w mój zawód.

Podstawowym zadaniem profesjonalnego makijażu jest jego trwałość oraz jego wspaniały wygląd na żywo jak i na zdjęciach. Pracuję na kosmetykach takich marek jak: Make Up Atelier, MAC, Dior, Yves Saint Laurent, Kryolan  i na wielu innych, pokochanych również przez innych wizażystów. Do każdej klientki podchodzę indywidualnie – każda z Nas jest inna, czegoś innego oczekuje. Każdy makijaż poprzedzam krótkim wywiadem – pomaga mi to w stworzeniu makijażu idealnego. Wielką uwagę przywiązuję do higieny wykonywanej usługi. Trzymam się zasady 1 klientka – 1 zestaw pędzli.

Na co dzień wykonuję makijaże dzienne, wieczorowe, fotograficzne, okazjonalne w tym ślubne. Przeprowadzam również indywidualne kursy makijażu dla osób początkujących. Wielką przyjemność sprawia mi wykonywanie makijaży ślubnych a także osobom z otoczenia Pary Młodej.

Zapraszam serdecznie do kontaktu oraz do zapoznania się z moimi pracami (makijaż, fotografia), opiniami (makijaż, fotografia) oraz ofertą (makijaż, fotografia).